שוב פעם מינוס? אם במקרה אתם מרגישים שחייכם לא ממש הולכים לאיפה שרציתם ושיותר נכון, אתם דיי מוגבלים מבחינה כלכלית על אף שאתם מרווחים משכורת יפה, רצוי שתשקלו את הצורך שלכם בקבלת יעוץ אישי בכל הקשור לניהול תקציב.

חברות ייעוץ עסקי

יש כמה הצעות וטיפים שיש מצב שישמשו אתכם בכל בקשור ללסיים בפלוס את החודש. ראשית, העניין החשוב ביותר הוא להכיר לעומק את גבולות ההוצאות שלכם. נושאים כמו: גג ההכנסות שלכם, ההוצאות הסדירות שלכם, הוצאות משתנות ובזבוזים, ועל פי אלה לקבוע צורת התנהלות. דוגמא-

הכנסות- משכורת של 5200 ₪

הוצאות שהן דרך קבע- שכר דירה 2000 ₪, שכר לימוד לילד 450 ₪, חוגים לילד 310 ₪

דברים שאי אפשר בלעדיהם - הוצאות רכב 520 ₪, בגדים לתינוקת 230 ₪

רק לאחר שנחסר את שני סעיפי ההוצאות מהסעיף של ההכנסות נוכל להבין כמה נשאר לנו לחסכון. לפי החישוב שעשינו נפעל בשגרה שלנו ולא בדרך הפוכה, כשם שמרבית האנשים בוחרים להתנהל.

אם יצא ואתם לא מעולים בחשבון, מומלץ בחום שתחשבו על אחד מכלל השירותים השייכים לתחום הזה של חשבונאות פיננסית, לדוגמא - ליווי פיננסי, חשוב מאוד לציין ששירותים אלו מותאמים גם לאדם פרטי וגם לחברות גדולות.

בכל דרך שתבחרו- לקחת שירותי יעוץ כלכלי או לנסות להסתדר לבד, כדאי מאוד שתבינו שלא חסרים מצבים שמצריכים התייחסות אחרת לאספקט התקציב. מצבים שונים כמו: מעבר דירה או הפסד משמעותי בבורסה. מצבים מסוג זה מתאפיינים בשינוי יחסית רציני של ההכנסות וגם של שגרת ההוצאות לתקופה ארוכה.